NAJLEPSZY PRZEWODNIK

Najciekawsze atrakcje i zabytki. Sporo informacji i ciekawostek. Najlepsze lokale gastronomiczne i rozrywkowe. Zawsze aktualne wydarzenia.

To wszystko znajdziesz w naszej aplikacji. Nie zwlekaj pobierz ją już dziś!

Pobierz
Pobierz

ATRAKCJE I ZABYTKI

Odkryj z nami najciekawsze miejsca na Śląsku i w całym województwie śląskim. Przeczytaj ciekawe informacje, zdobądź cenne wskazówki. Dzięki naszej aplikacji odkryjesz, że województwo śląskie to nie tylko kopalnie i zakłady przemysłowe. Śląskie to również ciekawa architektura i ta zabytkowa i ta nowoczesna. To miejsce pełne ciekawych obiektów: historycznych i sakralnych. W końcu województwo śląskie to miejsce pełne zieleni.

FUN & GASTRO

Dzięki naszej aplikacji odkryjesz najlepsze lokale gastronomiczne i rozrywkowe w swojej okolicy. Projekt Smakuj Śląskie ma na celu stworzenie listy najlepszych lokali z jedzeniem w całym województwie śląskim. Nasza lista jest stale aktualizowana a obiekty dodawane do aplikacji. Dodatkowo staramy się zebrać najlepsze knajpy, puby i kluby. Dzięki naszej aplikacji bez problemu znajdziesz dobry lokal z jedzeniem, idealne miejsce na wypad ze znajomymi lub na szaloną imprezę.

NAJLEPSZE WYDARZENIA

Ilość wydarzeń, które mają miejsca codziennie na Śląsku i w całym województwie jest ogromna. Dzięki naszej aplikacji w łatwy i wygodny sposób sprawdzisz co ciekawego dzieje się w interesującym Cię miejscu. Wszystkie najciekawsze wydarzenia w jednym miejscu.

SZCZEGÓŁOWA MAPA

Wszystkie najciekawsze miejsca na Śląsku i w całym województwie znajdziesz na naszej mapie.

Pobierz
Pobierz