Loading...
­

Smakuj Śląskie

Najlepsze, najbardziej klimatyczne restauracje, kawiarnie, puby i kluby muzyczne: sprawdź, gdzie można smacznie zjeść i doskonale spędzić czas. Zapoznaj się z naszymi recenzjami lokali na Górnym Śląsku jak i w całym województwie. Smakuj Śląskie to nasza subiektywna lista lokali wartych odwiedzenia. Sprawdź co przygotowaliśmy!

Ostatnio odwiedzone

Poniżej przedstawiamy lokale, które do tej pory odwiedziliśmy.

Zapraszamy.

Zobacz wszystkie miejsca odwiedzone do tej pory!
Chcesz napić się najlepszej i najbardziej aromatycznej kawy? Nie wiesz dokąd warto wstąpić na śniadanie lub umówić się na biznesowy lunch? Poszukujesz odpowiedniego miejsca, by ze znajomymi zjeść najlepszy w okolicy stek, burgera, włoską pizzę, czy doskonałe sushi? Zastanawiasz się jakie miejsce będzie idealne na romantyczną randkę? Jesteś freelancerem rozglądającym się za stolikiem do pracy? A może – będąc akurat na diecie – chcesz posilić się pysznie, zdrowo, lekko i bez wyrzutów sumienia?
Alina
To dobrze się składa! Bo wszystkie te informacje, a nawet więcej, dostarczymy Ci w ramach #smakujslaskie. Zamierzamy stworzyć specjalną mapę wartych odwiedzenia na Śląsku miejsc, porządnych lokali gastronomicznych, kawiarni i restauracji. Odwiedzimy je wszystkie kolejno, spędzimy w nich czas i przetestujemy menu. Wszystko uwiecznimy na zdjęciach, napiszemy o naszych odczuciach i wystawimy odpowiednie rekomendacje.
Tomek